» instalacje wodne i kanalizacyjne 
» zdjęcia poniżej 
- łazienka ze skosami
- Łazienka według projektu
- Wykończenie mieszkania
- Kompleksowy remont łazienki w bloku
- według projektu 2
- Łazienka według projektu 3
- wanny półokrągłe zabudowa
- prysznic bez brodzika
- łazienka z gresu
- odpływ liniowy
- kafelki
- Remont łazienki przed i po
- kompleksowy remont mieszkania w bloku
- płyty gipsowe-zabudowy
- docieplenie
- ocieplenie poddasza
- remont łazienki w bloku
» kafelkowanie remont 
» remont,łazienki,kafelkowanie 

 
kafelkowanie remont
Jeśli trafili Państwo na naszą stronę, to pewnie nie przypadkowo. Jeżeli planują Państwo przebudowę, ocieplenie, malowanie, tynkowanie, montaż glazury lub jakąkolwiek inną pracę z zakresu remontowo-budowlanego, która już na samą myśl spędza sen z powiek, rozbieżność cen materiałów i usług przyprawia o zawrót głowy, a jednocześnie wahają się Państwo przed wyborem wykonawcy, który profesjonalnie przełoży słowo w czyn, teorię w praktykę i marzenie w rzeczywistość, powiemy jedno: dobrze Państwo trafili.
Założeniem tej niewielkiej strony nie jest reklama, ale przedstawienie Państwu zakresu usług remontowo-budowlanych świadczonych przez powstałą w 1992 roku firmę „Budmix”. Lata intensywnej pracy, konieczność nieustannego dostosowywania technik do zmieniających się trendów, do postępu technologicznego umożliwiającego korzystanie z nieosiągalnych wcześniej technologii, modernizacja sprzętu, rozwój i kilkunastoletnie doświadczenie, a przede wszystkim zaangażowanie, przystępne ceny, solidność i pasja, z którą wykonujemy nawet najdrobniejsze prace, pozwalają sądzić, że nasz wysiłek jest nie tylko wart polecenia, ale przede wszystkim jest wysoce doceniany przez naszych Klientów.
Remont mieszkania, wykończenie domu, czy odnowienie zamieszkiwanego lokalu to poważny krok wymagający nie tylko gruntownego przemyślenia, poświęcenia czasu, czy nakładów finansowych, ale przede wszystkim solidnego wykonania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. W dobie nieustannego zabiegania i zamieszania, nawet decyzja o najzwyklejszym odświeżeniu pokoju, czy łazienki, jest decyzją ważną. Ważną, ponieważ wymaga od Państwa czasu, środków i zaufania. Ważną, ponieważ wymaga złożenia Państwa indywidualnych oczekiwań w ręce kompetentnych, a zarazem obcych osób. Osiemnastoletnie doświadczenie i codzienna współpraca z ludźmi takimi jak Państwo, nauczyła nas, że solidne wysokiej jakości wykonanie, to nie wszystko. Elementem równie ważnym, bezcennym a nierzadko brakującym, jest uczciwość, pomoc i organizacja przedsięwzięcia. My to wiemy. Dlatego oprócz solidnej pracy służymy również dobrą radą, podsuwamy możliwe rozwiązania, informujemy o możliwości wyboru sposobu wykonania, oferujemy darmowy transport materiałów, doradzamy gdzie dokonać korzystnych zakupów, dostosowujemy czas pracy do Państwa wymagań i potrzeb, przestrzegamy umówionych terminów oraz przedstawiamy katalog możliwych rozwiązań. Wszystko to po to, by maksymalnie odciążyć Państwa w tym niekorzystnym okresie i przebrnąć przez niego razem w możliwie najprzyjemniejszy i niestresujący sposób.
Nasza niewielka ekipa składa się z wykwalifikowanych fachowców z wykształceniem budowlanym. Nie znajdą Państwo wśród nas osób przypadkowych, czy początkujących majsterkowiczów. Wachlarz świadczonych przez nas usług opisaliśmy pokrótce w zakładkach. Wszystkie wykonywane przez nas prace są objęte gwarancją. Przed przystąpieniem do pracy, wykonujemy bezpłatne oględziny i pomiary na miejscu potencjalnej pracy oraz przedstawiamy wycenę wstępną. Dojazd na terenie Gliwic jest oczywiście bezpłatny. Takie działanie ma na celu zabezpieczenie zarówno Państwa, jak i naszych interesów, uniknięcie niedomówień, niejasnych sytuacji oraz ewentualnie, podsunięcie możliwych rozwiązań. Jeżeli zechcą Państwo umówić się z nami na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny, a wspólnie wybierzemy dogodny termin.
Owocem intensywnej długoletniej pracy w tym sektorze jest nieocenione doświadczenie, którego nie sposób reklamować. Nasza firma takich chwytów reklamowych nie potrzebuje, a sam fakt, że przez tak długi okres naszej działalności nigdy z nich nie korzystaliśmy, świadczy o poziomie zadowolenia powracających do nas Klientów. Dlatego też z tego miejsca życzymy Państwu, sobie i konkurencji dobrych wyborów i takiej satysfakcji z pracy, jaką mamy okazję odczuwać każdego dnia.


 


licznik odwiedzin - 25587113        BUDMIX | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS